Menu
30 Aralık 2017

Enver Aysever’den AKP’li Bülent Turan’a Çağrı: Hodri Meydan

 

Enver Aysever sosyal medya üzerinden kendisine ‘geri zekalı’ diye hakaret eden AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan’ a canlı yayında seslendi: “Cesaretiniz varsa sizin istediğiniz herhangi bir televizyon kanalında yüzyüze gelelim, hodri meydan”
 

AYKIRI AKADEMİ- HABER

Gazeteci-yazar Enver Aysever, AKP Milletvekili Bülent Turan’ın resmi olan hesabından kendisine ‘geri zekalı’ diyerek hakaret etmesi üzerine açtığı davanın "hesabın O'na ait olduğu tespit edilemediği gerekçesiyle" 3. kez düşürülmesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Halk TV’de Lale Özan Arslan’ın konuğu olan Enver Aysever, resmi olan ve hala paylaşımların devam ettiği Bülent Turan hesabının açık bir şekilde kendisinin kullandığını ve mahkemeyi yanılttığını söyledi.

“Bir milletvekili mahkemeyi yanıltırken hiç mi utanmıyor? Bir insan söylediğinin arkasında nasıl duramıyor?” diye konuştu.

“Ben ifade özgürlüğü çerçevesinde görüşlerimi dile getirdim ancak kendisi bana hakaret etti” diyen Enver Aysever, AKP’li Bülent Turan’a canlı yayında çağrıda bulundu:

“Bana geri zekalı dediniz, ben de fikrimi söyledim. Biraz insan onuruna saygınız ve cesaretiniz varsa Halk TV ekranlarında ya da sizin istediğiniz herhangi bir televizyon kanalında buluşalım. Eğer imam hatiplerle birlikte tek tip eğitime geçilmediyse gelin stüdyolarda tartışalım. Sizin iktidarınız döneminde biz susturulduk, sürgüne gönderildik. Bizim ekranlarımız ve gücümüz yok ancak siz iktidarsınız gelin tartışalım. Hodri meydan” dedi.

İşte o anlar:

 

 


Herkes bilsin