18
Şubat

Babamın Kanatları NHKM’de...

18 Şubat 2017 Yazar: Aykırı Akademi

23. Adana Altın Koza Film Festivali’nde yedi, 53. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde de “En İyi İlk Film” ödülü dahil altı ödül kazanan; inşaat işçilerinin yaşadığı sorunlar, iş cinayetleri, göç olgusu ve daha birçok toplumsal sorunun irdelendiği ‘Babamın Kanatları’ filmi Nâzım Hikmet Kültür Merkezi’nde...

 

AYKIRI AKADEMİ - HABER

Yönetmenliğini Kıvanç Sezer’in yaptığı ve geçtiğimiz Aralık ayında vizyona giren Babamın Kanatları filmi 19 Şubat Pazar Nâzım Hikmet Kültür Merkezi’nde gösteriliyor.

Başrollerinde Menderes Samancılar, Musab Ekici, Kübra Kip ve Tansel Öngel’in yer aldığı Babamın Kanatları filmi, Türkiye’de son yıllarda yaşanan kentsel dönüşüm meselesine değinirken, bunu inşaat işçilerini merkeze alarak yapıyor. Senaristliğini de Kıvanç Sezer’in üstlendiği filmde, inşaat işçilerinin yaşadığı sorunlar, iş cinayetleri, göç olgusu ve daha birçok toplumsal sorun irdeleniyor.

Babamın Kanatları 23. Adana Altın Koza Film Festivali’nde yedi, 53. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde de “En İyi İlk Film” ödülü dahil altı ödül aldı.

Filmin gösterimi 19 Şubat Pazar günü saat 18.00’de Nâzım Hikmet Kültür Merkezi Ruhi Su Salonu’nda yapılacak ve film sonrası yapılacak olan söyleyişiye yönetmen Kıvanç Sezer ve oyuncular katılacak.

 

ANKARA NHKM'DE DE GÖSTERİLECEK

Kadıköy NHKM'de yapılacak gösterimin ardından film 26 Şubat'ta ise Ankara NHKM'de gösterilecek.

 

 

 

 

Copyright © 2013 by Simurg Medya. Tüm Hakları Saklıdır.

elektrik malzemeleri