14
Şubat

‘Mırıldandıklarım Haykırdıklarım’ gösterisi Hayır’lı sözü olanlarla buluşmaya devam ediyor...

14 Şubat 2017 Yazar: Aykırı Akademi

Enver Aysever, Mırıldandıklarım Haykırdıklarım adlı etkileşimli gösterisiyle 18 Şubat Cumartesi saat 20.30’da Kozyatağı Kültür Merkezi’nde (Kozzy) yeniden izleyicisiyle buluşacak(*)...

 

AYKIRI AKADEMİ - HABER

Aysever’in ‘Kişisel gelişim’e karşı ‘kendi kişisel direniş’ hikayesini anlattığı bu tek kişilik gösteride; ‘oyuna devam’ diyenler, boyun eğmeyenler, bir araya geliyor.

Mırıldandıklarım Haykırdıklarım, seyircisini hem kendisiyle hem de geçmişiyle cesurca yüzleştiren interaktif bir gösteri...

Enver Aysever, yazıp, yönetip oynadığı gösteride izleyicilerini çocukluk ve gençlik dönemlerini yaşadığı 1970'li ve 1980'li yıllara yolculuğa çıkarıyor.

Çocukluğumuzdan bugüne yaşadıklarımızı, farklı bir bakış açısıyla, eğlenceli bir üslupla, fotoğraf ve şarkılarla hatırlatıyor. Gösteride izleyiciler adeta Aysever’le karşılıklı paylaşarak büyüyor!

Aysever, geçmişe dair yolculuğunda, dönemin siyasi aktörlerinin ve siyasi koşullarının ailesine ve yaşantılarına bıraktığı izleri de izleyiciye aktarırken; bir yandan da günümüz Türkiye’sinin adeta bir fotoğrafını çekiyor.

Şubat, Mart ve Nisan aylarında İstanbul, Bursa ve Ankara’da seyircisi ile buluşacak olan gösteri; 17-19 Mart 2017 tarihlerinde Almanya Turnesine (Berlin, Stuttgard, Bielefeld) hazırlanıyor.

 

(*) Biletler biletix ve etkinlik gişelerinden temin edilebilir. Biletix için TIKLAYINIZ

 

 

 

 

Copyright © 2013 by Simurg Medya. Tüm Hakları Saklıdır.

elektrik malzemeleri