12
Şubat

Ferhan Şensoy’dan tiyatroseverlere 2 müjde!

12 Şubat 2017 Yazar: Aykırı Akademi

Usta tiyatrocu Ferhan Şensoy, bir yandan 30’uncu yılını geride bırakan tek kişilik oyunu ‘Ferhangi Şeyler’le özel gösterimler düzenlerken; diğer yandan yeni bir oyunla seyircisiyle buluşuyor...

 

AYKIRI AKADEMİ – HABER

Türk tiyatrosunun usta oyuncusu Ferhan Şensoy’un 7 Mart 1987’de çıktığı tek kişilik yolculuğu ‘Ferhangi Şeyler’ 30’uncu yılını kutluyor. Usta sanatçı, geride bıraktığı 30 yıl vesilesiyle ‘Ferhangi Şeyler’in özel gösterimlerini yapacak. Türkiye’nin birçok şehrinin yanı sıra ABD, İngiltere, Almanya, Hollanda ve İsviçre gibi ülkelerde de sahnelenen ‘Ferhangi Şeyler’ bu yolculuğunu 7 Mart Salı günü Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki büyük bir buluşmayla kutlayacak.

NEREYE GİDİYOR LAN BU GEMİ?

Şensoy’un bir müjdesi daha var. Sanatçı 'Nereye de Gidiyor Lan Bu Gemi?' adlı yeni oyununu sahneye koydu. 'Nereye de Gidiyor Lan Bu Gemi?'de tiyatroseverler, Ferhan Şensoy’un yanında Ali Çatalbaş, Serap Günaydın, Pınar Alsan, Elif Durdu, Müjgan Ferhan Şensoy ve Derya Şensoy’u da izleme fırsatı bulacaklar.

'Nereye de Gidiyor Lan Bu Gemi?'deki ‘gemi’ anlaşılabileceği üzere sevgili ülkemiz. 65 yaşındaki sanatçı, kendi yazıp yönettiği oyunda ülkenin nereye gittiğini sorguluyor. Oyun, Ses 1885 – Ortaoyuncular Tiyatrosu’nda 10 Şubat’ta seyircisiyle buluştu.

 

Oyunun şubat ayı takvimi ise şöyle:

 

 

 

Copyright © 2013 by Simurg Medya. Tüm Hakları Saklıdır.

elektrik malzemeleri