09
Şubat

Müzik Pazarı başlıyor!

09 Şubat 2017 Yazar: Aykırı Akademi

Hammer Müzik’in düzenlediği Müzik Pazarı etkinliğinin üçüncüsü, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Kadıköy Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde müzikseverleri bekliyor.

 

AYKIRI AKADEMİ - HABER

Müzik Pazarı, ilk defa 2015 yılında Garajistanbul’da düzenlenmişti. Geçen yıl ise Kadıköy Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde ikincisi düzenlenen Müzik Pazarı müzikseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaşmış, olumlu yorumlar almıştı.

Plaktan kasete, CD’den ses sistemlerine, tişörtten kitaba kadar birçok materyalin müzikseverlerle buluşacağı Müzik Pazarı, bu yıl da 10 Şubat – 26 Şubat tarihleri arasında her gün saat 10:00’dan 22:00’ye kadar Kadıköy Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nde olacak.

Bu sene çeşitli sürprizler de müzikseverleri bekliyor! Bunlardan ilki açıklandı: Yoldan Çıkmış Simalar kitabının yazarı Murat Beşer ve çizeri Aptulika 19 Şubat günü saat 15:00’te birlikte söyleşiyor ve imza veriyorlar…

Müzik Pazarı’nın katılımcıları ise şöyle:Hammer Müzik, Hammer T-shirt, Can Plak, Rainbow45 Records, Zülfü Plak, Gold Plak, Esen Plak, Gobidi Plak, Plak Work, Mega Müzik, Ataklı İletişim, Miray Yayıncılık

 

 

 

Yoldan Çıkmış Simalar: Murat Beşer müziğin sahne arkasındaki kahramanlarını bu kitapta buluşturdu

Murat Beşer’le kitabı ‘Yoldan Çıkmış Simalar’ üzerine yaptığımız röportajın tamamını okumak için TIKLAYINIZ

 

 

 

 

Copyright © 2013 by Simurg Medya. Tüm Hakları Saklıdır.

elektrik malzemeleri