23
Ocak

Uğur Mumcu’dan Muammer Aksoy’a: Bu hesap sorulmaz mı?

23 Ocak 2017 Yazar: Aykırı Akademi

Adalet ve Demokrasi Haftası’nın 24’üncüsü yine kapsamlı etkinliklerle dolu bir programla başlıyor. Gazeteci Uğur Mumcu’nun öldürüldüğü 24 Ocak tarihi ile hukukçu Muammer Aksoy’un öldürüldüğü 31 Ocak arasındaki günleri kapsayan Adalet ve Demokrasi Haftası’nın bu yılki başlığı ‘Bu Hesap Sorulmaz mı’ olarak belirlendi.

 

AYKIRI AKADEMİ - HABER

Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı önderliğinde ve 50’den fazla sivil toplum örgütünün katkılarıyla hazırlanan “Adalet ve Demokrasi Haftası” başlıyor. Her yıl, gazeteci Uğur Mumcu’nun öldürüldüğü 24 Ocak ile Muammer Aksoy’un öldürüldüğü 31 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen haftanın ana başlığını bu yıl ‘Bu Hesap Sorulmaz mı’ oluşturuyor.

Akademisyenlerin, sanatçıların, gazetecilerin, düşünürlerin katılımlarıyla paneller, sergiler, söyleşiler, konferanslar, belgesel film gösterimleri ve müzik dinletileri ile geçecek hafta 24 Ocak 2017 Salı günü Uğur Mumcu’nun evinin önünde saat 12:00’de başlayacak. Programda etkinlik ve anma toplantıların yapılacağı yerlerin adresleri de yer alıyor.

Ayrıntılı program ise şöyle: (büyük görüntü için resim üzerine tıklayınız)

 

 

 

 

Copyright © 2013 by Simurg Medya. Tüm Hakları Saklıdır.

elektrik malzemeleri