19
Ocak

İKSV’den bin üniversiteliye 250 liralık kültür-sanat kartı hediyesi

19 Ocak 2017 Yazar: Aykırı Akademi

İKSV, bin üniversite öğrencisine 2017 boyunca kurumun tüm etkinliklerinde kullanılabilecek 250 TL’lik kart hediye etmeye hazırlanıyor.

 

AYKIRI AKADEMİ - HABER

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV), öğrenimini Türkiye’de sürdüren 18-25 yaş arası bin üniversite öğrencisine kendi düzenlediği etkinliklerde kullanılabilecek 250 TL değerinde kart hediye edecek. Karttaki tutar 2017 sonuna kadar tüm etkinliklerde geçerli olacak. Kuruluşunun 45’inci yılında İKSV, bu yolla üniversitelilerin kültür-sanat etkinliklerine erişimlerini arttırmayı hedefliyor. Proje önümüzdeki yıllarda da devam edecek. 23 Ocak’ta başlayan başvurular 11 Şubat 2017’de sonlanacak. Sonra Milli Piyango İdaresi tarafından yapılacak çekilişle bin üniversiteli belirlenecek.

İKSV Kültür Sanat Kart çekilişi için başvuracak adayların Yüksek Öğrenim Kurumu’na bağlı bir üniversitede öğrenim görüyor olmaları, başvuru tarihinde 18 yaşını doldurmuş, 25 yaşını aşmamış olmaları gerekiyor. Başvuru yapamayacaklara arasında İKSV, Biletix, İninal ve Eczacıbaşı Topluluğu kadrolu çalışanları ve birinci dereceden akrabaları gösteriliyor.

Öğrenciler, başvuru formunu doldurulmadan önce bir soru yanıtlayacaklar, doğru yanıt verenler başvuru yapmaya hak kazanacak. Soru, doğru yanıt verilene dek birden fazla kez cevaplanabilir. Soruya doğru yanıt veren öğrenciler başvuru formunda istenilen bütün bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurduğu noktada çekilişe katılmaya hak kazanacaklar.

 

Başvurular 23 Ocak günü www.binuniversiteliaraniyor.com sitesi üzerinden alınacak.

Copyright © 2013 by Simurg Medya. Tüm Hakları Saklıdır.

elektrik malzemeleri