13
Ocak

Bodrum'un en güzel abisi son yolculuğuna uğurlandı

13 Ocak 2017 Yazar: Aykırı Akademi

Mavi-beyaz evleri, kalesi, denizi kadar ünlüydü, Bodrum'un simgesiydi Şenol Özbakan. Köpekleri dostu olarak değil süsü püsü olarak görenlerin tatil bitişinde bıraktığı Golden Retreiever'larla bir 'Golden Çetesi' kuran Şenol Özbakan, hayata veda etti. Özbakan dün İzmir’de son yolculuğuna uğurlandı.

 

AYKIRI AKADEMİ – HABER

'Tatilci' diye tanımlanan bazı kişilerin tatiline eğlence, instagram'ındaki fotoğraflara bir obje katmak için kullandığı ve tatil bitince öylece kaderine bıraktığı Golden Retreiever'ların babasıydı Şenol Özbakan. Bodrum'un 'Şenol Abi'si, 'Golden Çetesi'ninse reisiydi.

Kaptan Şenol Özbakan, Muğla'nın Bodrum ilçesinde tatilcilerin şehirlere dönerken sokağa attığı Golden'ları evlat edinmiş ve küçük bir minibüsün içinde bu köpeklerle birlikte yaşam mücadelesi veriyordu.

Kendisi yapıp sattığı boncuk işleriyle kendisinin ve çetesinin geçimini sağlayan Özbakan’a Bodrum yerlileri de yardım ediyordu.

Öyle ki Şenol Kaptan’ın yapıp hem sattığı hem de Golden’larına taktığı kolyeler gelenek haline gelmiş ve Bodrumlu sakinleri de köpeklerine bu ‘tasma’lardan almışlardı.

Özbakan, yıllardır mücadele ettiği kalp yetmezliği ve KOAH yüzünden, 56 yaşında hayatını kaybetti.

Şenol Özbakan, bugün sevenleri ve kendisinin de taraftarı olduğu Göztepe’nin taraftarları eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

 

 

 

 

Copyright © 2013 by Simurg Medya. Tüm Hakları Saklıdır.

elektrik malzemeleri