12
Kasım

Enver Aysever ve Orhan Gökdemir kitap fuarında…

12 Kasım 2016 Yazar: Aykırı Akademi

 

Yayıncılık sektörünün en önemli fuarlarından biri olan 35.Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı bugün başladı.

Aykırı Akademi yazarları Enver Aysever ve Orhan Gökdemir, yeni kitaplarıyla tüm Aykırı Akademi okurlarını fuara tanışmaya, sohbet etmeye ve yeni kitap heyecanını paylaşmaya davet ediyor.

 

Enver Aysever’le “Aykırı Sorular” Söyleşi & İmza...

Doğan Kitap tarafından düzenlenen Aykırı Sorular isimli söyleşisiyle Enver Aysever; aykırı soruları soran, ayrıntıdaki şeytanı arayan, düşünen, tartışan okurlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Bu yıl fuara iki yeni kitapla katılan Enver Aysever, “Yazmak Güzel Şey Be Kardeşim” isimli kitabını da ilk kez İstanbullu okurlara imzalayacak. 

Enver Aysever’in söyleşisi ve imzası 13 Kasım Pazar günü saat 14.30’da Büyükada Salonu’nda gerçekleşecek.

Cumhuriyet Senin İçin: Reklamı yasaklanan kitap fuarda!

Tekin Yayınevi’nden çıkan “Cumhuriyet Senin İçin”in yazarları Enver Aysever ve Orhan Gökdemir, cumhuriyete sahip çıkanları ve baskıya boyun eğmeyenleri İstanbul’daki ilk imza gününe bekliyor.

Cumhuriyet Senin İçin kitabının, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşıma araçlarındaki reklam panolarında tanıtımının yapılmasına izin verilmedi. Tekin Yayınevi yazarları, kapağı ve adıyla sakıncalı bulundan kitap için fuarın kapanış gününde imza düzenliyor.

Geçmişte gazetecilik yaşamı boyunca yazdığı yazılar ve çalıştığı dergiler nedeniyle hapse giren, yazması engellenmeye çalışan Orhan Gökdemir ve yayın yaptığı kurumlarda sorduğu sorularla kimilerini rahatsız ettiği için işine hep son verilen Enver Aysever’in Aykırı Akademi aracılığıyla okurlara bir mesajı var:

“Yasaklar yasaklansın! Cumhuriyet savunucuları, emekçiler, laiklikten ve aydınlanmadan yana olanlar Cumhuriyet Senin İçin!”

Tekin Yayınevi standında gerçekleşecek imza 20 Kasım Pazar günü 14:00’te.

Copyright © 2013 by Simurg Medya. Tüm Hakları Saklıdır.

elektrik malzemeleri