01
Kasım

Emel Korkmaz: Bu ülkede hiçbir şeye şaşırmıyorum

01 Kasım 2016 Yazar: Aykırı Akademi

Enver Aysever'in RS FM'de devam ettiği programın bu sabahki konuklarından biri de Ali İsmail Korkmaz'ın annesi Emel Korkmaz'dı. Emel Korkmaz, savcının Ali İsmail'e son tekmeyi atan polis Mevlüt Saldoğan'ın tahliyesini istemesiyle ilgili olarak konuştu.

 

AYKIRI AKADEMİ - HABER

Bugün, "Oyuna Devam" programında Enver Aysever'in konuğu olan Emel Korkmaz, yurttaşlara 13 Kasım'da İstanbul'da yapılacak maratona katılma ve Ali İsmail Korkmaz Vakfı'na(ALİKEV)bağış yapma çağrısında bulundu. Denetimli serbestlik süresinin iki yıla çıkarılmasıyla Ali İsmail Korkmaz’a son tekmeyi atan polis Mevlüt Saldoğan’ın tahliye olma ihtimali doğması ve savcılığın tahliye istemesini değerlendiren Emel Korkmaz, konuyla ilgili geniş bilgiye sahip olmadıklarını söyleyerek "Ama artık bu ülkede hiçbir şeye şaşırmıyorum" dedi.

Emel Korkmaz, 13 Kasım'da İstanbul Maratonu'nda ALİKEV yararına koşacak. Her geçen gün daha çok insanın destek verdiği kampanya için  her sabah koşan, antrenman yapan Emel Korkmaz, kampanyadan çok umutlu olduğunu söyledi. Emel Korkmaz, Enver Aysever'e şu demeci verdi:

"Ülkemizde güzel çocuklar yetiştirmek adına çok güzel faaliyetlerden bulundu Ali İsmail. Ali İsmail'i yaşatmak şimdi görevimiz. Maalesef bedenen yaşatamadık ama adını yaşatmak adına elimizden gelen her şeyi yapacağız. Geçen hafta Eskişehir'e gittik. Adı bile canımı acıtan bir şehir ama çocuklarımız için, Ali İsmail'in yarım kalandüşlerini gerçekleştirmek içinöğrencilerle burs mülakatına gittik. Orada öyle hikayeler dinledik, öyle aydınlık çocuklarla tanıştık ki. Ali İsmail'in yapmak isteyip de yapamadığı şeyleri yapabilecek o kadar çok çocuk gördük ki... Bu gerçekten beni onurlandırıyor, gururlandırıyor. Özellikle bunun için bu maratona katılmak istemiştim. Çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. 13 Kasım'da katılabilecek herkesi yanıma bekliyorum."

 

 

 'Ali'nin Yarım Kalan Eğitimine İthafen…’

 (Yazının tamamını okumak fotoğrafın üzerine tıklayınız.)

Copyright © 2013 by Simurg Medya. Tüm Hakları Saklıdır.

elektrik malzemeleri